IELTS logo Lang logo

IELTS – pomocne materiały dla kandydatów

Poradnik IDP oraz Lang LTC na temat sposobów i najlepszych strategii przygotowania do testu IELTS.
Wzmocnij się przed testem IELTS z nowym, unikalnym zestawem materiałów, przygotowanym przez IDP IELTS .
Przedstawiamy Inside IELTS – bezpłatny kurs online do IELTS Academic

Inside IELTS, to bezpłatny kurs przygotowujący, dostępny dla wszystkich uczniów na całym świecie

  • Start kursu: 11 maja
  • Czas trwania: 5 tygodni
Kurs przygotowujący – oferta Macquarie!

Zarejestruj się na IELTS w naszym centrum i uzyskaj bezpłatny dostęp do kursu IELTS Macquarie (IELTS Master). IELTS Master to kompleksowy kurs  online przeznaczony dla osób przygotowujących sie do testu IELTS.

Ważne: Ponieważ obecna sytuacja, związana z COVID-19, zmusza ludzi na całym świecie do pozostania w domu, dlatego nasi przyjaciele z Macquarie University oferują kandydatom, którzy zapisali się na test IELTS w centrach IDP, przedłużenie oferty kursu przygotowującego IELTS Macquarie (IELTS Master) o dodatkowe 30-dni. Kurs online pozwoli ci kontynuować przygotowania do egzaminu IELTS w tym trudnym czasie i zwiększy Twoje szanse na sukces, gdy przystąpienie do testu będzie już możliwe.

Czy jestem uprawniony do otrzymania tej oferty? – Jeśli jesteś osobą, która zapisała się na kurs IELTS Macquarie (IELTS Master) w styczniu tego roku lub później, otrzymasz dodatkowe 30-dniowe przedłużenie dostępu do wybranego modułu. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, tzn. zapisałeś się na test w centrum IDP , ale jeszcze nie  skorzystałeś z oferty kursu, otrzymasz swój 60-cio dniowy dostęp w momencie rejestracji na kurs.

Co muszę zrobić aby uzyskać dostęp? – Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zapisz się na kurs klikając w link w wiadomości e-mail, którą otrzymałeś/otrzymasz po zapisaniu sie na test IELTS w naszym centrum egzaminacyjnym.

IELTS bezpłatny kurs przygotowujący

Pozwól nam pomóc Ci przygotować się do uzyskania wymaganego wyniku
Kurs przygotowawczy do egzaminu IELTS poprowadzi Cię przez każdą sekcję testową IELTS i typ pytania w przygotowaniu na drodze do IELTS.

IELTS bezpłatne testy próbne

Odwiedź tę stronę, aby uzyskać bezpłatne testy próbne IELTS Academic lub General Training:

CD IELTS familiarisation test

Dowiedz się jakie są zalety testu CD (COMPUTER DELIVERED)IELTS. Poniższy materiał pokazuje krok po kroku jak przebiega test komputerowy, jak nawigować i wykonywać poszczególne zadania. Nie dostarcza wyniku lecz dokładnie oprowadza po aplikacji: bezpłatnie poćwicz wykonywanie różnych czynności, które Cię czekają podczas prawdziwego testu:

Wsparcie przed testem IELTS

Z tej strony pobierzesz materiały wspierające przygotowanie do testu IELTS. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się.

IELTS blog