IELTS na komputerze

W naszym Centrum Egzaminacyjnym IELTS jest dostępny w dwóch wersjach:

  1. tradycyjnej, tj. papierowej, co oznacza, że piszesz test na papierze,
  2. komputerowej, piszesz test na komputerze, ale część speaking dalej odbywa się w formie tradycyjnej, tj. z egzaminatorem.

Na komputerze możesz zdawać IELTS Academic i IELTS General Training.

 

SPRAWDŹ, JAK WYGLĄDA IELTS TEST PISANY NA KOMPUTERZE:

Komputerowa wersja  testu IELTS ma wiele zalet, dlatego jest on częściej wybierany przez naszych kandydatów:

Ta sama cena – IELTS w wersji papierowej i komputerowej kosztuje 885 PLN.

 

Większa liczba dostępnych terminów – w naszym centrum egzaminacyjnym oferujemy Ci więcej dat zdawania testu IELTS. IELTS w wersji komputerowej odbywa się do 3 razy w tygodniu, w godzinach porannych lub popołudniowych*. Tak duża dostępność terminów testów daje Ci większą elastyczność w zaplanowaniu terminów składania podań o pracę, aplikacji do szkół lub planowaniu procesu imigracyjnego.

 

Szybsze wyniki – kolejną zaletą testu IELTS na komputerze jest to, że wyniki testu są dostępne szybciej w porównaniu z testem papierowym, tj. już 3-5 dni po dacie ostatniego komponentu testu.

 

Nigdy więcej odręcznego pisma – jedną z obaw niektórych kandydatów było to, czy ich odręczne pismo będzie wystarczająco czytelne i czy egzaminator nie będzie miał trudności z jego odczytaniem. Test komputerowy to odpowiedź na ich obawy.

 

Dobra jakość słuchania – Listening odbywa się na słuchawkach. Słuchawki izolują dźwięki z sali i pozwalają na indywidualne ustawienie poziomu głośności. Nikt  już nie zakłóci Ci tej części egzaminu!

 

Masz wybór – mimo wprowadzenia testu komputerowego nadal możesz zdecydować się na test na papierze, jeśli wolisz tę wersję.

 

WAŻNE! IELTS w wersji komputerowej to ten sam test IELTS – test dostarczony w wersji komputerowej będzie taki sam, jak test papierowy. Jedyną różnicą jest to, że używasz komputera podczas testu, zamiast używać papieru i ołówka!

 

Przypominamy, że część ustna w dalszym ciągu przeprowadzana jest w formacie face-to-face z certyfikowanym egzaminatorem IELTS.

 

Masz pytania – sprawdź odpowiedzi

Pobierz broszurę dla kandydatów

 

Nie wiesz, jaki test wybrać: papierowy czy komputerowy?

Wybór należy do Ciebie i zależy od Twoich osobistych preferencji. Jeśli masz już doświadczenie z innymi testami pisanymi na papierze, możesz chcieć pisać IELTS tradycyjnie. Jeśli jesteś przyzwyczajony do pisana na klawiaturze komputera, wolisz mieć część słuchanie na słuchawkach wybierz IELTS komputerowy. Więcej na temat różnić znajdziesz tutaj: ielts.org/oncomputer lub napisz do nas ielts@lang.com.pl