IELTS logo Lang logo

Kursy przygotowujące do IELTS

Potrzebujesz szybko przygotować się do IELTS? Zamów kurs z lektorem szkoły językowej LANG LTC specjalizującym się w przygotowaniu do IELTS. Wybierz optymalny dla siebie pakiet oraz jakie umiejętności chcesz ćwiczyć.

Zajęcia indywidualne online

Spotykasz lektora na specjalnej platformie, w dowolnym czasie, z dowolną intensywnością. Masz pytania? Napisz do nas: kursy@lang.com.pl

IELTS Express – zajęcia indywidualne face to face

Nasze kursy to zajęcia indywidualne, face to face (w siedzibie szkoły LANG LTC ), w dowolnym czasie, z dowolną intensywnością.  Potrzebujesz szybko przygotować się do IELTS? Zamów  kurs z lektorem szkoły językowej LANG LTC specjalizującym się w przygotowaniu do IELTS. Wybierz optymalny dla siebie pakiet oraz jakie umiejętności chcesz ćwiczyć.Masz pytania? Napisz do nas: kursy@lang.com.pl

IELTS Express – zajęcia grupowe face to face

Przygotuj się do testu IELTS online lub w naszej szkole językowej, aby mieć pewność, że uzyskasz wymagany wynik. Oferta zajęć grupowych wkrótce.

Czy jesteś gotowy do IELTS?

Zrób IELTS Progress Check, który pokazuje na jakim etapie nauki jesteś i nad jakimi obszarami musisz popracować. Otrzymasz szacowany wynik w skali IELTS + wskazówki do dalszego rozwoju + tipy, jak to zrobić. Cena 155 PLN. Dla klientów grupowych mamy specjalne zniżki.

IELTS blog